9 листопада ‒ Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні колеги, сьогодні ми вітаємо вас, найталановитіших і творчих, які завжди були і є носіями  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, і від яких життя сьогодні вимагає ще більшої професійності, знань і активного пошуку нових, креативних підходів.

2021-й рік означений ювілейною датою утворення незалежності нашої держави. Уперше за всю історію Миколаївщини культурна громада обєдналася у нескінченному багатоголоссі, долучившись до загальнонаціональної мистецької акції «Гімн України». Більше 1000 виконавців, понад 100 кращих творчих колективів міста та області, пронизані духом любові до рідної землі, подарували українцям головний пісенний твір нашої держави з усією широтою і щирістю яскравого Півдня.

Тож, зі святом, дорогі друзі! Прийміть щиру вдячність за високе служіння культурі і мистецтву, невтомний творчий пошук і самовідданість. Нехай примножуються кращі культурні традиції міста, втілюються у життя всі ваші найзаповітніші мрії і сподівання, а гармонія і краса, якій ви служите, наповнюють серця людей в ім’я миру, злагоди і процвітання Миколаєва і всієї України!

І сьогодні, у професійне свято, запрошуємо пригадати подробиці прояву великої професійності і згуртованості працівників галузі заради спільної справи, переглянувши фільм «Мистецька акція «Гімн України». Як це було»!