До 30-ї річниці незалежності України: запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

До 30-ї річниці незалежності України: запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Молодіжний творчий форум «Що для мене Україна?», присвячений Дню незалежності України, відбувся вперше у 2020 році. Він одразу зібрав 6 826 робіт від 3 462 учасників – дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. В Україні найактивнішими стали Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області та місто Київ. Серед української діаспори активно проявили себе конкурсанти з Австралії, Австрії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Туреччини, Швеції та Швейцарії. Переможців обирали видатні політики, громадські діячі та художники. Головою журі став Перший Президент України, Герой України Леонід Кравчук.

Організаторами заходу в 2021 році є Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді.

Конкурс проводиться з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення талановитої молоді до соціально-вагомої діяльності, 

 До участі запрошуються: діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями: фотографія та малюнок.

Вимоги до робіт та їх доставка:

Конкурсна робота разом із заявкою з контактною інформацією подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

Детальні умови участі у конкурсі містяться у Положенні про конкурс.

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com, повідомлення на Facebook-сторінку фонду UWCF https://www.facebook.com/uwcfoundation

Положення про конкурс:

Завантажити (PDF, Невідомий)